Підписання Угоди про співпрацю!
На базі факультету соціальної та психологічної освіти 7 лютого 2024 року підписана Угода про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Уманською філією Черкаського обласного центру зайнятості.
Предметом Договору є співробітництво між Філією центру зайнятості та Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини з метою створення належних організаційних умов проведення практик здобувачів вищої освіти УДПУ імені Павла Тичини на безоплатній основі на базі Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості