(Українська) Пізнання майбутньої професії: виробнича практика

18 квітня 2023

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Освітньо-науковою програмою «Соціальна робота»  третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти передбачено проходження аспірантами виробничої: науково-викладацької практики на базі закладів вищої освіти

Метою  виробничої: науково-викладацької практики є  закріплення теоретичних знань в галузі науково-педагогічної, викладацької праці, а також набуття практичних навичок цієї роботи.

Базою практики аспірант  ІІ року навчання спеціальності 231 Соціальна робота Євген Недошовенко обрав кафедру соціальної педагогіки та соціальної роботи  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

У межах виробничої: науково-викладацької практики було проведено  відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Чинники успішного працевлаштування», де  розглянули  тему: «Документальний супровід процесу пошуку роботи».  Розглянули загальні вимоги до написання резюме,  види резюме; правила складання особистого резюме. Топ Skills для резюме; розміщення резюме на сайтах з пошуку роботи; ділове портфоліо випускника ЗВО: склад, структура та критерії формування. Лекція сприяла розвитку здатность до пошуку, самостійного відбору та обробки наукової інформації й емпіричних даних в галузі соціальної роботи.

Також Євгеній Анатолійович провів практичне заняття для студентів 262 групи, освітній компонент «Організація та облік соціальних виплат» за темою «Державно-правова база соціальних виплат в Україні». Розглянули такі питання, як: стратегія  соціальних виплат в Україні; політика  соціальних виплат; ретроспективний огляд фінансового забезпечення соціальних виплат.

Використовуючи метод дискусії, з’ясували, що держава докладає максимум зусиль аби пом’якшити негативний вплив ринкових реформ та військового стану  на малозахищені верстви населення, адже в Україні адресними програмами державної підтримки малозабезпечених категорій було  охоплено майже 6 млн. родин.

Згідно з індивідуальними  завданнями практики взяв участь у  зустрічі з Вдовиченко Наталією,  яка в  рамках своєї проектної діяльності ознайомила з  розробкою та  реалізацією  програми підтримки для дітей,  ігрових терапевтичних сесій, тренінгів з психологічної підтримки на тему «Соціально-психологічна підтримка дітей в період війни. Проектна діяльність».

Відповідно до індивідуального плану роботи аспіранта-практиканта запланована екскурсія  до ДІАЗ «Стара Умань», до виставкової зали   «Донбас. Роки війни» та «Від слави козацької до слави солдатської»   з метою формування активної громадянської позиції у студентської молоді.   Такий спільний захід ініційований  для кращого пізнання студентів  академічної групи р/11 та з/11, проведення  однієї з форм виховної роботи у студентській групі та  для успішного написання характеристики на академічну групу.


Фото новини: