(Українська) Разом до перемоги!
19 грудня 2022
Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.
![](https://fspo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Подяка_page-0001.jpg)
Факультет соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за допомогу військовим отримав подяку від Одеського військового госпіталю.