(Українська) Руда Еріка Петрівна
Руда Еріка Петрівна, студентка факультету соціальної та психологічної освіти, навчається за спеціальністю «Психологія» на 1 курсі. Емпатійна, розуміюча, завжди прагне допомогти іншим. Наразі займається разом зі своєю командою над реалізацією проекту «Професія під мікроскопом».
Брала участь у проєкті UPSHIFT bootcamp та отримала навички:
- Генерування власних ідей;
- Презентування проекту;
- Вміння працювати в команді;