(Українська) Студентська молодь факультету долучилася до реалізації проєкту «Вчимося себе захищати: готуємо Амбасадорок змін»
Студентська молодь факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини долучилася до реалізації проєкту «Вчимося себе захищати: готуємо Амбасадорок змін». Проєкт зініційований ГО «Київська школа рівних можливостей» і підтримано конкурсною комісією фонду «Абіліс» (Фінляндія).
Метою проекту є підвищення рівня компетентності молодих жінок і дівчат з інвалідністю щодо шляхів посилення їх психо-фізичної стійкості і формування культури безпеки в особистому житті та соціумі через створення інституту Амбасадорок змін – потужної і впливової групи експерток, здатних змінювати стиль життя, як свій власний, так і свого оточення.
У результаті проєкту апробована модель набуття дівчатами і жінками з інвалідністю психічної та фізичної стійкості, навичок самозахисту, нових методик і прийомів виходу з різних кризових ситуацій, надбання самовідчуття незалежності та суспільної гідності.
Амбасадорки, надаючи моральну та психологічну підтримку тим, хто цього потребує, створили форум-виставу для проведення толерантного діалогу і м’якого вирішення щоденних актуальних проблем.
Дякуємо усім, хто долучився до форум-вистав:
– ГО «Шлях добра»;
– Уманський осередок УТОГ;
– вихованці реабілітаційного центру Управління праці і соціального захисту населення Уманської міської ради.