«Тиждень академічної доброчесності»
З 22. 11. по 26. 11. 2021 року на факультеті соціальної на психологічної освіти проходив «Тиждень академічної доброчесності». В рамках цоьго тижня було проведено ряд зустрічей та настановчих лекцій для студентів усіх курсів. Зокрема :
- 24 листопада відбулося онлайн-заняття “Академічна доброчесність: оформлення списку літератури за ДСТУ 8302:2015 “Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання” для здобувачів другого та третього рівня вищої освіти. Лектор – Коваленко Яна, завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу Наукової біліотеки УДПУ імені Павла Тичини .
- 24 листопада 2021 року під час засідання старостату відбулася зустріч студентів факультету соціальної та психологічної освіти з керівником Групи сприяння академічній доброчесності ФСПО з питань забезпечення академічної доброчесності у освітньому процесі.
- Лектор – Наталя Миколаївна Коляда, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи. ознайомила студентів із завданнями та діяльністю Групи сприяння академічній доброчесності ФСПО, до складу якої входять науково-педагогічні працівники, здобувачі освіти, представники органів студентського самоврядування.
- Проводився конкурс робіт «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ДАНИНА МОДІ, ЧИ ЖИТТЄВА НЕОБХІДНІСТЬ?» До участі у Конкурсі могли долучитись учні, здобувачі освіти, аспіранти, представники органів студентського самоврядування ЗВО України подача робіт продовжується до 15 грудня 2021 року.