(Українська) Участь студентів в міжнародних проєктах
Упродовж квітня-червня 2022 року здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Рябініна Марина Анатоліївна бере участь у Проєкті Fleck Наукового об’єднання COLLEGIUM INVISIBILE (https://www.ci.edu.pl/aktualnosci/project_fleck/) за участю Fundusz Stypendialny Talenty Princeton Polish Society, що полягає у підтримці українських студентів та науковців досвідченими студентами та докторантами польських та зарубіжних університетів, щоб почати та продовжити навчання в Польщі та в інших країнах.
Зокрема, програма передбачає:
1) Індивідуальну підтримку та практичні поради, пізнання місцевої академічної дійсності.
2) Вхід до польської академічної спільноти, отримання знань.
3) Допомога у вивченні польської та інших мов.
4) Допомога у навчанні та набутті практичних навичок.
Результати дослідження будуть представлені у дисертаційній роботі.