(Українська) Участь у XVI Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю»

1 грудня 2016

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

0

Представники ради молодих вчених факультету соціальної та психологічної освіти доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Майя Перфільєва та викладач ціє ж кафедри Алла Войтовська взяли участь у XVI Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю», що відбулася у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» (м. Київ).

Мета конференції: інтеграція зусиль вчених, освітян, підприємців, промисловців та громадських діячів для обговорення та розв’язання широкого кола проблем навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому просторі.

1

2

3

У рамках конференції була передбачена робота таких секцій:

  • Освітня та соціальна інклюзія людей з інвалідністю: міждисциплінарний підхід.
  • Психолого-педагогічні основи професійного становлення та самореалізації молоді в інклюзивному освітньому середовищі.
  • Медична, фізична та спортивна реабілітація людей з інвалідністю.
  • Актуальні проблеми працевлаштування людей з інвалідністю.
  • Правові та організаційні засади формування та розвитку інклюзивного освітнього середовища.
  • Інноваційні технології продуктів дієтичного харчування спеціального призначення.
  • Інформаційно-комунікаційні технології  інклюзивного навчання.
  • Наукові напрями дизайну безбар’єрного архітектурного середовища.

4

5

Під час обговорення основним питанням стало виконання принципів Конвенції про права осіб з інвалідністю на усіх рівнях. На жаль, незважаючи на включення українського суспільства у процес розуміння потреб людей з інвалідністю, багато завдань залишаються невирішеними. Та завдяки свідомим громадянам, активним людям з інвалідністю, освітянам та науковцям ми можемо бути впевненими, що хоч і невеликими але впевненими кроками наше суспільство у недалекому майбутньому можна буде назвати відкритим для всіх.

6

7