(Українська) У межах вивчення освітнього компоненту “Соціальна інклюзія” здобувачі вищої освіти зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення взяли участь у майстер-класі «Інклюзія та безбар’єрність: дієві комунікаційні інструменти для роботи з цільовою аудиторією».  

17 квітня 2024

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У межах вивчення освітнього компоненту “Соціальна інклюзія” здобувачі вищої освіти зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення взяли участь у майстер-класі «Інклюзія та безбар’єрність: дієві комунікаційні інструменти для роботи з цільовою аудиторією».
Метою проведення майстер-класу є формування розуміння сучасної моделі інклюзії та безбар’єрності в інформаційному просторі, вдосконалення навичок комунікації, опрацювання практичних просвітницьких інструментів для популяризації теми інклюзії і безбар’єрності, опрацювання сучасної  термінологічної бази у сфері інклюзії та безбар’єрності.
На порядку денному українського суспільства як частини цивілізованого світу активно постають такі питання як інклюзія, доступність, безбар’єрність. Саме повага до особистого різноманіття, соціалізація та інтеграція людей з інвалідністю в суспільство вимагає від усіх сфер професійної діяльності адекватної реакції та компетентно сформованих реакцій. Знання сучасної термінології, яка не має дискримінаційного характеру, вміння використовувати дієві просвітницькі інструменти та успішний приклад людей з інвалідністю є зараз неодмінними атрибутами розвитку будь-якої проєктної діяльності на принципах інклюзії та безбар’єрності.
Захід організовано на представників освітнього середовища, бібліотекарів, працівників інклюзивно-реабілітаційних центрів, представників громадських організацій та всіх, хто цікавиться та працює (планує працювати) з темою інклюзії і безбар’єрності та шукає ефективні інструменти комунікації з обраною цільовою аудиторією