(Українська) Чемпіонат України з боксу серед дівчат

16 лютого 2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

T6isTDoGt68

З 5 по 11 лютого в Ковелі, що но Волині проходив чемпіонат України з боксу серед дівчат-юніорок, дівчат -молодіжниць та жінок-еліти. Черкащину на цих змаганнях представляли 14 боксерок різного віку. Серед них були три представниці уманської школи боксу, Ткачук Олександра 60 кг.(молодь), Цуркан Анастасія 64 кг. та Кіндратенко Крістіна +80 кг. (еліта).

KcFeacjGDuo

Va70n7kiXiU

Одразу дві медалі здобули уманські спортсменки. Ткачук Олександра посіла друге місце у своїй ваговїй категорії та Кіндратенко Крістіна здобула бронзову медаль престижних змагань. Приємно відмітити той факт, що студентка Уманського гумонітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка Ткачук Саша у півфіналі здолала суперницю з Івано-Франківська, якій нещодавнно програла, одним словом взяла реванш, так як і потрібно в боксі. Вітаємо дівчат і бажаємо натхнення для подальших звершень.