(Українська) ЮНІСЕФ запускає групи підтримки для вас!
ЮНІСЕФ запускає групи підтримки для вас – якщо ви потребуєте психологічної підтримки або хотіли би спілкуватися з іншими колегами та фахівцями-психологами про те, що відбувається сьогодні у нашій країні, з усіма нами та з нашими учнями і як допомогти впоратись собі та учням, – долучайтеся!
Ці групи — можливість обмінятися інформацією, дізнатися щось нове як про емоції дітей, які живуть у ситуації війни, так і про себе та свої емоції, отримати фахові поради, як підтримати себе та своїх учнів.
Зустрічі проходитимуть онлайн у Zoom двічі на тиждень впродовж місяця. Кожна зустріч — 90 хвилин. Час зустрічей ми будемо узгоджувати з вами та іншими учасниками групи.
Участь у групах — безкоштовна. В кожній братиме участь до десяти учасників та ведучий-психолог.
Тематика зустрічей:
✅Як стабілізувати себе та підтримати дітей
✅Які техніки дозволяють керувати емоціями у складні часи
✅Як планувати у часи невизначеності
✅Як створити своє коло підтримки та де знайти ресурси для цього тощо.
Щоб долучитися, будь ласка, налішліть на пошту fspo@ ukr.net наступні дані: ПІБ, номер телефону, повну назву ЗВО і ми звʼяжемося з вами найближчим часом.