День Святого Миколая – прекрасне свято радості, надії та подарунків

12 січня 2016

22 грудня  2015 року в Уманській дитячій міській лікарні був проведений захід до Дня Святого Миколая – прекрасне свято радості, надії та подарунків.

jKZw55KQLMY

Метою акції стало прагнення подарувати дітям свято радості та щастя, саме тоді, коли не вистачає приємних сюрпризів для підняття духу у дітей та батьків, щоб діти росли здоровими та радісними .

В програмі заходу був проведений святковий концерт та роздані подарунки дітям. Ця акція відбулася за участю спеціалістів  Клініки дружньої до молоді та підготовлених ними волонтерів Уманського педагогічного університету факультету соціальної та психологічної освіти, Уманського педагогічного коледжу ім. Т.Шевченка, а також благодійний фонд «Воля».

25JvI6Y4HN8

Студенти  факультету соціальної та психологічної освіти разом із іншими волонтерами, Клінікою дружньою до молоді та благодійним фондом «Воля» привітали зі святом всіх дітей та батьків, які є підопічними благодійного фонду «Воля, а також подарували всім дітям заготовленні подарунки.

C0iH3sQ5T5k

Завдяки волонтерам ми змогли зробити маленьке свято для наших діток та їх батьків, дітки не боялись білих халатів, адже з нами був Святий Миколай та його помічники і з радістю розповідали нам свої вірші.

sbox61eDgOQ

Наші помічники, а також і ми самі отримали задоволення та массу позитивних емоцій.

В святковій акції  прийняли участь більше 20 дітей різного віку. Діти отримували подарунки: солодощі та іграшки, приймали участь в іграх, які проводили волонтери. У кожного була можливість повеселитися та сфотографуватися з казковими героями.

TD_NPFbS170

txAbrFs7lf8