(Українська) Обговорення та перегляд проєкту ОНП «Психологія»

15 квітня 2022

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На факультеті соціальної та психологічної освіти оновлення освітньо-наукових програм регулюється «Положенням про освітні програми», «Положенням про забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини». Обговорення та перегляд проєкту ОНП «Психологія» (2022) здійснювалося на засіданнях робочої групи;  під час науково-практичних заходів зі стейкхолдерами, представниками академічної спільноти, на засіданнях Наукового товариства студентів та аспірантів.

Головною метою ОНП є підготовка фахівців для практичної та науково-дослідницької роботи у галузі академічної і прикладної психології з глибокими знаннями проблем сучасної психології та навичками організації психологічної практики, здатних здійснювати теоретико-методологічне узагальнення та глибоке переосмислення наявних знань з психології через наукову діяльність та професійну практику.

Щорічний перегляд та затвердження ОНП здійснено на засіданнях кафедри психології (Протокол № 10 від 30 березня 2022 р.)., вченої ради факультету соціальної та психологічної освіти. Відповідно до останнього перегляду ОНП внесено уточнення та зміни відповідно до відгуків та пропозицій здобувачів, стейкхолдерів:

  • додати до дисциплін вільного вибору «Soft skills: психологічний аспект» (пропозиція здобувачки кафедри психології першого року навчання ОНП «Психологія» О. М. Столярова);
  • додати до ОНП ОК «Управління науковими проєктами» з метою оволодіння методичним інструментарієм підготовки проектних пропозицій та грантових заявок; навичками залучення джерел їх фінансування; формування міждисциплінарних проектних команд; здійснення ефективного проєктного менеджменту та сприяння академічній мобільності науковців (пропозиція завідувача кафедрою психології Київського національного торговельно-економічного університету, доктора психологічних наук, доцента Миронця С. М.);
  • внести до переліку ПРН: демонструвати прихильність до норм професійної етики, міжкультурної толерантності, професійних цінностей у науковій практичній діяльності (пропозиція завідувача кафедрою психології та педагогіки Хмельницького національного університету, доктора психологічних наук, професора Потопчука Є.М).