(Українська) Сучасні стандарти інклюзивного супроводу дітей з ООП
![](https://fspo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-19_13-41-13-452.jpg)
На запрошення керівника закладу Інни ВДОВИЧЕНКО, делегація у складі: декан факультету Оксана Кравченко ; доцент кафедри психології Наталія Шеленкова; доцент кафедри психології Анатолій Шулдик, відвідали практичний семінар, де мали нагоду ознайомитися з роботою установи та використанням його фахівцями сучасних програм і методик роботи з дітьми, розглянути інтерактивне устаткування та взяти участь в майстер-класах.
На семінарі також були присутні Представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Черкаській обласній державній адміністрації Наталія КАПУСТЯН та начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Лариса КОВАЛЬ.
За підсумками зустрічі, обговорили перспективи розвитку соціальних та освітніх послуг для дітей з ООП та узгодили подальшу співпрацю в цьому напрямку.
Водночас, ця зустріч стала важливою для надання пропозицій до освітніх програм факультету зі спеціальностей “053 Психологія” та “231 Соціальна робота”.
Дякуємо організаторам за неймовірно цікавий, пізнавальний, інформативний захід!