(Українська) Навчальна: ознайомча практика здобувачів І курсу
Навчальна: ознайомча практика здобувачів І курсу
Здобувачі З/11, P/11, P/11-м, П/12 груп ознайомились із діяльністю громадської організації «Шлях добра».
Громадська організація створена для людей з інвалідністю і їх сімей. Бенефіціарам надається різнобічна допомога. Працює «Інклюзивний коворкінг», в якому проводяться заняття для дітей з інвалідністю. Також фунуціонує жіночій клуб, де для жінок проводяться консультації, навчальні та терапевтичні заняття. Отримати допомогу від організації можуть люди з інвалідністю та їх родини.
Студенти надзвичайно вдячні за корисну інформацію Тетяні Мануйлові, голові ГО «Шлях добра» яка кожен день доводить, що інвалідність дитини – це не вирок для сім’ї.