(Українська) 16 січня 2024 року на кафедрі психології відбувся звіт здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності «053 Психологія».
Звітувалися здобувачі І-ІVроку навчання. Інформували членів кафедри щодо актуальності теми їх дослідження, кількості опублікованих праць, рівень апробації отриманих результатів дослідження через участь у конференціях та семінарах різного рівня (Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних).
Здобувачі вищої освіти мали можливість оприлюднити звітну інформацію, отримати запитання від членів випускової кафедри та надати необхідні пояснення, аргументовані відповіді.
З оцінкою роботи аспірантів виступили і їхні наукові керівники.
З огляду на позитивні результати наукової роботи звіти аспірантів затверджено.
Бажаємо нових наукових звершень нашим молодим дослідникам!