8-9 квітня 2021 року відбудеться VI Всеукраїнська науково – практична конференції “Сучасні тренінгові технології для розвитку особистості: еко-тренінг”

7 квітня 2021
8-9 квітня 2021 року відбудеться VI Всеукраїнська науково – практична конференції  “Сучасні тренінгові технології для розвитку особистості: еко-тренінг”.
Це – спільний захід Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Хмельницького національного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Львівського національного університету імені Івана Франка та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
Мета конференції – залучення спеціалістів у сфері практичної психології до обговорення та розв’язання актуальних проблем формування особистості засобами еко-тренінгу.
Напрями роботи конференції:
• Сучасні тренінгові технології.
• Психологічні особливості та технології розвитку особистості.
• Формування еко – свідомості особистості.
• Екологічна психологія: сьогодення та перспективи розвитку.
•Корекційно – відновлююча та розвивальна робота практичного психолога у закладах освіти та на виробництві.