28 жовтня 2022

27 жовтня  2022 року на базі кафедри психології Уманського державного педагогічного  університету імені Павла Тичини відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Теорія та практика психокорекції особистості»  для науковців, викладачів вищих і середніх навчальних закладів, психологів, здобувачів освіти психологічних спеціальностей.

Основні напрями роботи конференції:

• Теоретико-методологічні основи психокорекції.
  • Теоретичні основи і принципи використання психокорекційних методів у роботі психолога.
  • Індивідуальна та групова психологічна допомога: проблеми ефективності.
  • Психологічна допомога особистості в кризових і надзвичайних ситуаціях.

З матеріалами учасників конференції можна ознайомитися тут.

За матеріалами Інтернет-конференції планується видання електронного збірника, який буде розміщений на сайті кафедри психології УДПУ https://fspo.udpu.edu.ua/kafedra-psykholohii/