ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ З ДОСВІДОМ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ
Згідно плану роботи Науково-методичного центру професійного розвитку викладачів на 2023–2024 н.р. відбувся черговий науково-методичний семінар для викладачів з досвідом науково-методичної роботи, координатором якого є д.пед.н., професор Оксана Бялик.
На порядку денному питання, розкрито начальником навчально-методичного відділу Іриною Денисюк щодо перегляду нормативних документів Університету, зокрема, Положень, частину з яких було оновлено й подано у новій редакції, частину представлено, як нові (Положення про систему внутрішнього забезпечення якості освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, Положення про систему рейтингової оцінки діяльності науково-педагогічних працівників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (Нова редакція), Положення про дуальну форму здобуття вищої освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, Положення про освітні програми в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (Нова редакція), Положення про робочу програму навчальної дисципліни в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та ін.).
Питання «Популяризація академічної доброчесності в освітньому середовищі ЗВО: з досвіду факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ» (доповідач – Голова Групи сприяння академічній доброчесності факультету соціальної та психологічної освіти, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Наталія Коляда) представлено через розкриття кращих практик факультету у даному напрямі, представивши нормативні документи України та рекомендації міжнародних організацій з цього питання; Політику академічної доброчесності в УДПУ імені Павла Тичини; корисні документи та онлайн-ресурси, заходи щодо її забезпечення на факультеті; Декларацію про дотримання академічної доброчесності; Національний репозитарій академічних тестів, пропозиції та перспективи та ін.