(Українська) «ДОКУМЕНТИ СВІДЧАТЬ І ВИКРИВАЮТЬ»

29 листопада 2015

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся захід із вшануванням пам’яті  жертв  Голодомору.

27 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору, який щорічно вшановують у четверту суботу листопада, на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся тематичний захід «Документи свідчать і викривають», присвячений  трагічній події в історії України.

uocK-4akano

Організатори та учасники заходу – доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Полєхіна Вікторія Миколаївна та студенти факультету. З погляду сьогодення обговорили Постанову Політбюро  ЦК КП(б)У про  зобов’язання Заготзерна,  Постанову Раднаркому УССР «Про занесення на чорну дошку сіл  злісно саботуючи хлібозаготівлю» та інші. Зрозуміло, люди які зазнали таких нещадних випробовувань, свідомо чи не свідомо втрачають базові цінності загальнолюдського національного життя:  громадянську гідність, історичну пам’ять, волелюбність, економічну та соціальну ініціативу. Геноцид українців підірвав «здоров’я» нації. І наслідки його «отруюють» суспільство ще й дотепер.
xo3NLAcC140

Студенти переказували  родинні спогади  страшних події  про умертвленних  голодом в Україні, які не оминули їхні сім’ї.   Представили та оцінили яким воістину  безцінним є  рушник,  що зберігся у родині, адже  не раз його планували обміняти на хліб…

«Голодомор треба пам’ятати не тільки в цей день, про цю трагедію треба пам’ятати  завжди. Чим більше людей будуть вивчати історію свого роду, місцевості, країни, тим більше вони знатимуть про Голодомор». Пам’ять про цю трагедію об’єднала багатьох українців.

6OoN6mfCt50

Присутні вшанували хвилиною мовчання померлих під час Голодомору 32-33-х років і помолились за їх душі. Наостанок виразили сподівання, що вогник від запаленої свічки пам’яті спалахне ввечері у кожній із родин українців.