Центр психологічного діагностування та тренінгових технологій «Інсайт» активно працює!

11 березня 2021

На факультеті соціальної та психологічної освіти з 2014 року успішно функціонує Центр психологічного діагностування та тренінгових технологій «Інсайт».

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю – один із найважливіших напрямів роботи центру, зокрема є виявлення і формування інтересів, нахилів, здібностей школярів, визначення шляхів і умов ефективного управління їх професійним самовизначенням, допомога молоді у свідомому визначені свого місця в професійній структурі суспільства.

Сьогодні, у зв’язку з інтенсивною модернізацією системи середньої загальноосвітньої освіти є необхідність визначення з вибором професії вже в 9 класі, оскільки з 10 класу розпочинається підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання по профілюючих предметах, які забезпечують можливість вступу до вузу.

Приємно, що учні міста Умані, а саме учнівська молодь старших класів, виявили бажання у проходженні комп’ютерної діагностики професійних нахилів та інтересів.

Сподіваємося, що пройдене діагностування та індивідуальна консультація зроблять свій позитивний вклад у формування у старшокласників ціннісних орієнтацій, визначення свого місця в житті та професійній реалізації у майбутньому!


Фото новини: