«Як луснути мильну бульбашку або Булінг як порушення особистих кордонів»

12 березня 2021

Одним із найбільш травматичних проникнень в наш психологічний світ вважається насильницьке руйнування ваших особистих кордонів. Студенти факультету мали змогу переконатись в тому, що психологічні межі кожного з нас нагадують тонку оболонку мильної бульбашки.

В межах тренінгу був проведений невеликий експеримент, в ході якого учасники дійшли висновку, що наш мозок має звичку шукати відмінне, не схоже, «інше», що є причиною формування більшості упереджень, а отже, непорозумінь. Одним із негативних явищ, до якого призводить бажання знайти «відмінність» є булінг, як форма насильства, в тому числі психологічного. Студенти розширили свої знання про сучасні тенденції розвитку кібербулінгу та його руйнівного впливу на особистість, а також деякі складні форми психологічного впливу, такі як маніпуляція, сталкінг, флеймінг, газлайтінг.

Головним символом зустрічі була мильна бульбашка, яка своєю появою вносила легкість, свіжість та наповнювала заняття енергією дитячої спонтанності та внутрішньої свободи.


Фото новини: