(Українська) ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ В ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ

28 квітня 2015

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В четвер, 23 квітня, студенти 22 групи факультету соціальної та психологічної освіти відвідали центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Умані (притулок). Візит був організований за підтримки декана факультету Кравченко О. О. та зі згоди директора центру Бурської Н. В. магістранткою 63 групи Ковалик Ю. з метою проведення формувального експерименту наукового дослідження на тему: «Формування соціальної компетентності студентів педагогічного університету».
DSC05764

В програмі заходу було проведення студентами виховного заняття з елементами тренінгу «Цінність життя. Цінності у житті» для дітей старшого шкільного віку. В цікавій формі студенти-практиканти спробували донести до юних слухачів, в чому полягає унікальність людини як живої істоти, що складає основу людяності, чому здоров’я є цінністю. Також було звернено увагу підлітків на проблему свободи та відповідальності за свої вчинки.
В кінці заняття вихованці притулку поділилися своїми враженнями, а студенти подарували кожному з них виготовлене власноруч паперове сердечко із щирими побажаннями.
Як підсумок до проведеного експерименту студенти написали невеликі відгуки на проведений захід, відповівши на питання: «Що я усвідомив у своїй професії?» Ось деякі з них.
DSC05735
«Я усвідомила, що моя професія дуже важлива».
«Я вважаю, що такі заходи допомагають студентському колективу згуртуватися, успішно адаптуватись до майбутньої професійної діяльності, а насамперед – допомогти дітям, які потребують сердечного тепла».
«Моя майбутня професія почала подобатись мені ще більше. На мою думку, такі практичні заняття потрібно проводити частіше».
Як на крилах поверталися студенти із притулку, адже дарувати радість і любов іншим людям, а особливо дітям – це прекрасно, це складає основу людяності, для цього варто жити на землі.
DSC05787