(Українська) Швидка діагностика

20 квітня 2015

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

TKqJCFY1RJg

16 квітня Студентське наукове товариство факультету соціальної та психологічної освіти організувало та провело «Швидку діагностику», пункт працював протягом усього дня на перервах в 232 аудиторії. Кількість бажаючих дізнатись про себе та свій психологічний портрет була чимала.

Всім охочим було запропоновано проти діагностику на спрямованість особистості, визначити інтелектуальні здібності, переконатись чи дійсно вони мають такий характер та тип темпераменту як думають, за допомогою власного почерку визначали свій лідерський потенціал та якості керівника.
6F1pKeWjHas
Глядачі з цікавістю спостерігали за студентами, які проводили методики та очікували на їх висновки. Були і такі, які після проходження діагностики змінили свої погляди про власне життя, і взялись запитувати поради, як змінити все в кращий бік, що є досить приємно та пізнавально. Всі хто відвідали «Швидку діагностику» залишились в гарному настрої та з позитивним зарядом енергії на цілий день. Очікуємо не менш цікавих заходів від СНТ.
aoVCMNU5-28
dRLvuMxJ_Z0
iL0JbP5cZDE
HDrJpyMkb64