Student Action: Програма розвитку лідерських компетенцій студентів

24 червня 2019

Однією з передумов реалізації реформи вищої освіти в Україні є розвиток лідерського потенціалу студентів та здобуття ними навичок зі створення ініціатив, спрямованих на підвищення ефективності та якості навчального процесу в університетах.
Британська Рада в Україні сприяє розбудові студентського самоврядування та розвитку студентів-лідерів в Україні тому нещодавно шістдесят представників студентського самоврядування зібралися на перший модуль програми Student Action у Києві.
Факультет соціальної та психологічної освіти представляла лаборант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Катерина Чупіна.
За  два дні програма Student Action допомогла нам зміцнити власні лідерські навички у реалізації соціальних ініціатив. Ми змогли отримати практичні кейси впливу на якість вищої освіти у своєму університету від Михайла Винницького. Дізналися про особливості комунікації, пітчинги та фандрейзінг власних проектів від Тимура та Ірини Демчук.
Цікавою стала розповідь про особливості функціонування студентського самоврядування від студентів Нортумбрійського університету (Велика Британія).
Важливою частиною тренінгу стали практичні вправи зокрема інструменти впливу на якість освіти в університетах, особливості ведення діалогу та співпраці студентів з адміністрацією закладу вищої освіти, роль органів студентського самоврядування і студентських організацій. Потужною мотивацією для реалізації власних проектів стала презентація успішного досвіду реалізації соціальних ініціатив в Україні та Великій Британії.

Фото новини: