V Міжнародний благодійний фестиваль

5 червня 2019

Минулого тижня (30 травня – 02 червня 2019 року) студенти факультету соціальної та психологічної освіти нашого університету були запрошені до участі у V Міжнародному благодійному фестивалі (трієнале) казок «KAZ.KAR», що проходить раз на три роки у м. Львів. Було представлено на розсуд організаторів психопедагогічний аналіз української народної казки «Івасик-Телесик». Варто зазначити, що право участі у номінації «Круглий стіл» (науковий аналіз казки) студенти Будегай Вікторія, Господаренко Ірина, Колбасюк Марина, МікаелянОфеля та Прокопчук Лілія під керівництвом д. пед. н., проф. каф. психології Осадченко І. І., у супроводі к. пед. н., ст. викл. каф. педагогіки та освітнього менеджменту Ткачук М. М., виборювали серед представників Ізраїлю, Чехії, Польщі та інших учасників України. Організатори Фестивалю, як і його учасники та глядачі, оплесками та гучними оваціями констатували гідну популяризацію УДПУ імені Павла Тичини шляхом презентації науково-творчої роботи: обґрунтування ідеї та результатів багатовекторного психопедагогічного аналізу казки (проф. Осадченко І. І.) та інсценізацію-психоаналіз власне казки «Івасик-Телесик». Родзинкою нашого інсценованого виступу стала участь обдарованої учениці 2-го класу НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання», Ткачук Анастасії. Окрім того, ми були єдиним закладом вищої освіти, студенти якого, а не лише науковці, представляли свою роботу на Фестивалі.

Шкода, що поїхати до м. Львів, на Фестиваль, не змогли усі студенти факультету соціальної та психологічної освіти, які поточно виконували вказаний навчальний проект: Пишна Наталія, Шаповал Артур, КарабаньКонстянтин, Кушнерик Максим, Скаженюк Вікторія, Старовірець Тетяна, Печерська Анастасія, Метка Анастасія, Муляренко Олександра, Попик Анастасія, Мельник Мар`яна, Лексакова Інна, Твердохліб Олександра, Васильєва Віка, Гончарова Віта, Євдокимова Аліна. Дякуємо за роботу та сподіваємося, що у процесі виконання проекту, ви набули суттєвого науково-практичного досвіду, який знадобиться вам у подальшому житті!

Для науковців українська народна казка – неоціненний простір для дослідження з позицій сучасного сприйняття, осмислення та різнобічних впливів на формування особистості. Для студентів – джерело психопедагогічної практики, з точки зору арт-терапії, виховних впливів та позитивної психології. Шкода, що такий Фестиваль відбувається лише раз на три роки… Проте нашу команду організатори Фестивалю уже запросили! Отож, Львове, до зустрічі!


Фото новини: