(Українська) V Міжнародний благодійний фестиваль

5 червня 2019

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Минулого тижня (30 травня – 02 червня 2019 року) студенти факультету соціальної та психологічної освіти нашого університету були запрошені до участі у V Міжнародному благодійному фестивалі (трієнале) казок «KAZ.KAR», що проходить раз на три роки у м. Львів. Було представлено на розсуд організаторів психопедагогічний аналіз української народної казки «Івасик-Телесик». Варто зазначити, що право участі у номінації «Круглий стіл» (науковий аналіз казки) студенти Будегай Вікторія, Господаренко Ірина, Колбасюк Марина, МікаелянОфеля та Прокопчук Лілія під керівництвом д. пед. н., проф. каф. психології Осадченко І. І., у супроводі к. пед. н., ст. викл. каф. педагогіки та освітнього менеджменту Ткачук М. М., виборювали серед представників Ізраїлю, Чехії, Польщі та інших учасників України. Організатори Фестивалю, як і його учасники та глядачі, оплесками та гучними оваціями констатували гідну популяризацію УДПУ імені Павла Тичини шляхом презентації науково-творчої роботи: обґрунтування ідеї та результатів багатовекторного психопедагогічного аналізу казки (проф. Осадченко І. І.) та інсценізацію-психоаналіз власне казки «Івасик-Телесик». Родзинкою нашого інсценованого виступу стала участь обдарованої учениці 2-го класу НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання», Ткачук Анастасії. Окрім того, ми були єдиним закладом вищої освіти, студенти якого, а не лише науковці, представляли свою роботу на Фестивалі.

Шкода, що поїхати до м. Львів, на Фестиваль, не змогли усі студенти факультету соціальної та психологічної освіти, які поточно виконували вказаний навчальний проект: Пишна Наталія, Шаповал Артур, КарабаньКонстянтин, Кушнерик Максим, Скаженюк Вікторія, Старовірець Тетяна, Печерська Анастасія, Метка Анастасія, Муляренко Олександра, Попик Анастасія, Мельник Мар`яна, Лексакова Інна, Твердохліб Олександра, Васильєва Віка, Гончарова Віта, Євдокимова Аліна. Дякуємо за роботу та сподіваємося, що у процесі виконання проекту, ви набули суттєвого науково-практичного досвіду, який знадобиться вам у подальшому житті!

Для науковців українська народна казка – неоціненний простір для дослідження з позицій сучасного сприйняття, осмислення та різнобічних впливів на формування особистості. Для студентів – джерело психопедагогічної практики, з точки зору арт-терапії, виховних впливів та позитивної психології. Шкода, що такий Фестиваль відбувається лише раз на три роки… Проте нашу команду організатори Фестивалю уже запросили! Отож, Львове, до зустрічі!


Фото новини: