(Українська) VI фестиваль соціально-психологічних театрів «Почуй! Побач!»

18 квітня 2019

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

17.04.2019 року в актовому залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся VI Молодіжний фестиваль соціально-психологічної драми «Почуй! Побач!». Факультет соціальної та психологічної освіти, Відділ у справах сім’ї та молоді, Управління праці та соціального захисту населення, Відділ освіти Уманської міської ради виступили організаторами фестивалю.

Фестиваль започатковано й проводиться з метою залучення учнівської та студентської молоді до пошуку нових шляхів вирішення актуальних соціальних проблем сьогодення. У невеликих театральних постановках, вокально-хореографічних композиціях учасники порушували важливі питання життєвого вибору, моральної стійкості, захисту прав людини, сімейного щастя, булінгу та ін.

Цього року у фестивалі взяли участь 10 колективів:

  • «Веселкова палітра» Навчально-виховного комплексу №24 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній начальний заклад І ступеня» з виставою «Для справжніх друзів немає перешкод»;
  • «Модерн» Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №6 ‒ дошкільний навчальний заклад» з виставою «Німий біль»;
  • «Нове життя» Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 ‒ медична гімназія» з виставою «Погляд у минуле»;
  • «Калейдоскоп» Уманської загальноосвітньої школи І‒ІІІ ступенів №14 з виставою «Подорож у пошуках себе»;
  • «Разом» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з виставою «Всі ми рівні»;
  • «ЖИТТЯ» Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 з виставою «Мрії збуваються»;
  • «Час змін» Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 з виставою «Мій шлях до щастя»;
  • «Гармонія» Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П.Бажана  з виставою «У черзі до дорослого…»;

  • «Власний вибір» Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова з виставою «Власний вибір»;
  • «Світло в тобі» Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови з виставою «Я сирота…».

Особливістю цьогорічного фестивалю стало те, що він проходив в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом: «Дитяче серденько, живи!». Усі бажаючі могли долучитися до акції й зробити свій внесок. Зібрані кошти буде передано у Дитячу лікарню на закупівлю обладнання для діток із хворобами серця!

Кожен з членів журі відзначив важливість та актуальність такого фестивалю в умовах сьогодення. Приємно вразили рівень підготовки учасників, ґрунтовність виступів та щирість.

Завершальним етапом дійства стало вручення дипломів та подарунків.

 


Фото новини: