ЗАХИСТ ДЕРЖАВНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

23 лютого 2016

IMG_0152

22 лютого 2016 р. на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся захист державної практики студентами 5 курсу заочної форми навчання, які здобувають спеціальність: соціальна педагогіка (спеціалізація: практична психологія) та практична психологія (спеціалізація: практична психологія).

IMG_0072

Завдання практики були спрямовані на проведення профорієнтаційної роботи серед учнів 9-11 класів. Саме під час державної практики студенти-практиканти робили перші самостійні кроки у здійснення профорієнтаційної роботи. Вони розробляли та проводили тренінги, виховні заходи, анкетування, тестування, опитувальники, психологічні методики, що були спрямовані на забезпечення допомоги учням в активному, свідомому професійному самовизначенні та трудовому становленні з урахуванням їх інтересів, здібностей та нахилів, необхідних для повноцінної реалізації в професійній діяльності.

IMG_0174

У ході практики студенти мали можливість:

  • дослідити стан профорієнтаційної роботи в школі;
  • брати участь у профорієнтаційній роботі соціального педагога та практичного психолога освітнього закладу, ознайомитися з особливостями здійснення ним профорієнтаційної діяльності та з’ясувати актуальні проблеми, що виникають в даному напрямку;
  • провести комплексне діагностичне обстеження особистості учня з метою вивчення його професійної спрямованості, здібностей, інтересів, мотиваційної готовності,
  • розробити та реалізувати програму профорієнтаційних занять;
  • провести профорієнтаційні заходи.

IMG_0070

 

Захист державної практики розпочався з привітального слова голови державної екзаменаційної комісії доктора пед. наук, проф. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Коляди Н. М., яка ознайомила студентів з процедурою проведення захисту практики та побажала успіхів.

На захисті практики були присутні також групові керівники та методисти: к. пед. наук, доц. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Бондаренко Г. В., к. пед. наук, доц. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Полєхіної В. М., к. пед. наук, доц. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Роєнко С. О., к. психол. н. доц. кафедри психології Шулдик Г. О., викладачів кафедри психології Мазур О. Ю. та Харченко Н. А.

IMG_0135

Використовуючи яскраві, змістовні презентації, студенти ознайомили екзаменаційну комісію з власними здобутками та надбаннями, які були отримані ними під час плідної роботи у загальноосвітніх закладах.

IMG_0110

Вітаємо студентів V курсу з успішним захистом практики, яка є першим етапом державної атестації знань та умінь студентів. Бажаємо успіхів в подальших справах, наполегливості, невичерпної енергії та завзяття.