(Українська) На факультеті реалізується проєкт “Кімната терапії іграшкою”
Був час коли ми всі були дітьми. З часом дорослішали, але та дитина залишилась в середині нас . Згадайте свої емоції коли ми відвідуємо місце де багато різноманітних іграшок чи магазин солодощів. Уявили? Які Ваші відчуття?
А тепер на хвилинку, уявіть що існує кімната іграшки про яку ми всі мріяли у своєму дитинстві! Іграшки різні, в кого мякі, як пушинка – як той маленький сіренький ведмедик …… .А в кого тверді – металеві, деревяні, пластмасові тощо. Сьогодні хочу звернути увагу на мякі іграшки, які ми можемо взяти в руки, примяти чи міцно притиснути у своїх обіймах. Ці обійми завжди мякі, теплі та приємні. Наша кімната терапевтичної іграшки завжди яскрава та тепла, як та сама іграшка. Де психологи, працюють різноманітними методами, а іграшка є перехідним об’єктом. Через який ми працюємо з різним запитом від клієнтів.
В кімнаті терапевтичної іграшки багато таких обіймів, але відвідувачів стає все більше і полички підтримки порожніють. І дякуючи нашим партнерам та благодійникам з США @United_Help_Ukraine ми отримали такі чудові цифри обнімахи. Кожна цифра має свій оригінальний колір та ручки які можуть щиро обійняти і нижки що міцно стоять. А ще в кожної циферки є своя цікава історія, яку ще потрібно дослідити. І вже очікують на веселу гру!
Також дякую ВГО « Асоціація арт терапевтів Черкаський осередок» за поповнення матеріалами для роботи.
А також варто сказати велике слово ДЯКУЮ, ГО «Генофонд нації» Юрій Данелюк, Вікторії Назаревич та Марії за постійну підтримку в поповнені іграшками для нашої кімнати. Ці іграшки не прості, вони збираються з усіх куточків нашої України і не тільки. Як от останні прилетіли до нас із Швейцарії, щоб ми мали змогу результативно пропрацювати над страхами та тривогою))))
І тому, ми продовжуємо працювати на базі факультету соціальної та психологічної освіти, УДПУ імені Павла Тичини і надавати психологічну допомогу.
Дякую за увагу
Координатор проекту:
Практичний психолог, арттерапевт, магістрантка факультету соціальної та психологічної освіти
Браславська-Величко Л.В.
Фото новини: