Центр психологічного діагностування та тренінгових технологій “Інсайт”

Центр психологічного діагностування та тренінгових технологій “Інсайт”

Керівник центру: викладач кафедри психології

Поліщук Олена Романівна

Діяльність центру характеризується своєю динамічністю та орієнтованістю на актуальні запити сьогодення та розповсюджується на різноманітні сфери соціального життя факультету, розширюючи спектр своєї діяльності. Інноваційним нововведенням останніх років є активна робота студентів випускних курсів факультету. Для молоді така діяльність дає можливість вже зараз реалізовувати свій науково-практичний потенціал, працювати над розвитком особистісної та професійної компетентності, усвідомлювати соціальну значимість професії психолога.

Ми Вам пропонуємо!

Профдіагностичне тестування. Вибір майбутньої професії- це завжди дуже важливий крок. Якщо Ви сумніваєтеся в правильності вибору майбутньої спеціальності, скористайтеся можливістю провести індивідуальну консультацію. Вашій увазі будуть запропоновані класичні методи дослідження та сучасний психологічний інструментарій для більш точного визначення перспективного напрямку майбутньої професії. По закінченні консультації Ви отримаєте оброблені результати тестування і рекомендації психолога на фірмовому бланку.

Також  ми пропонуємо авторські тренінги різного спрямування, що включають в себе такі форми роботи: від спеціальних вправ, тематичних дискусій, медитації, аналізу конкретних ситуацій з життя до рольових, ділових ігор та психогімнастики. Даного роду заняття дозволяють досягти гармонії зі своїм «Я», розібратися в причинах реальних стресових ситуацій, визначитися з життєвою позицією і цілями на майбутнє.

Індивідуальні консультації з психологом дадуть Вам можливість віднайти гармонію з Вашим внутрішнім «Я», побороти свої страхи і просто отримати можливість зняти напругу та стрес.

За детальнішою інформацією звертайтеся за номером: 063-828-26-06 , 097-794-23-41 – Олена Романівна

Перейти на сайт центрy психологічного діагностування


Звіт за 2023 рік

Звіт за 2022 рік

Звіт за 2021 рік

Звіт за 2020 рік

Звіт за 2019 рік


Доповідь Експериментальні дослідження в соціальній роботі