(Українська) ПРОГРАМА Всеукраїнської науково-практичної інтернетконференції «Психологія: сучасні методики та інновації у досвіді діяльності практичного застосування»

14 квітня 2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Уманський державний педагогічний університет
імені Павла Тичини
Факультет соціальної та психологічної освіти
Кафедра психології
Лабораторія «Вдосконалення майстерності практичного психолога»
Київський національний торговельно-економічний університет
Центр педагогічних та психологічних досліджень
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Гуманітарно – педагогічний факультет НУБіП України
кафедра психології гуманітарно – педагогічного факультету НУБіП України
кафедра соціальної роботи та реабілітації гуманітарно – педагогічного
факультету НУБіП України
Навчально-науковий центр виховної роботи і соціального розвитку

ПРОГРАМА
Всеукраїнської науково-практичної інтернетконференції

«Психологія: сучасні методики та
інновації у досвіді діяльності
практичного застосування»
15 квітня 2021

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ
Кравченко Оксана Олексіївна – доктор педагогічних наук, професор, декан
факультету соціальної та психологічної освіти Уманського
державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Сафін Олександр Джамільович – доктор психологічних наук, професор,
завідувач кафедри психології Уманського державного
педагогічного університету імені Павла Тичини.

Ржевський Геннадій Миколайович – кандидат психологічних наук, доцент,
доктор філософії PhD, директор Навчально-наукового центру
виховної роботи і соціального розвитку Національного
університету біоресурсів і природокористування України

Дудник Оксана Андріївна – кандидат психологічних наук, викладач кафедри
психології факультету соціальної та психологічної освіти
Уманського державного педагогічного університету імені Павла
Тичини

Станішевська Вікторія Іванівна – викладач кафедри психології факультету
соціальної та психологічної освіти Уманського державного
педагогічного університету імені Павла Тичини.

Козак Ольга Юріївна – викладач кафедри психології факультету соціальної та
психологічної освіти Уманського державного педагогічного
університету імені Павла Тичини

ПОРЯДОК РОБОТИ
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ
ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ

«Психологія: сучасні методики та інновації у досвіді
діяльності практичного застосування

10:30 – 10:30 Приєднання учасників конференції
https://nules.webex.com/nules-ru/j.php?MTID=m5f71d48f25b91a830c69df85ce202f78

11:00 – 11:15 Початок роботи конференції Вітальне слово декана факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктора педагогічних наук, професора Кравченко Оксани Олексіївни.

11:15 – 12:00 Майстер-клас «Від безпорадності до власного життя» Черговий термін адаптивного карантину перейшов у локдаун. Кінцева дата – виходу із пандемії невідома. Звичні обмеження змінюються на більш жорсткі обмеження, новини у державі не втішають – і через це росте відчуття безпорадності та відчаю серед людей. Так і виникає стан атрофії волі та відсутності бажання щось робити. На майстер-класі поговоримо про почуття безпорадності – як воно виникає та що його викликає, а також виконаємо вправи, які підкажуть індивідуальні шляхи виходу із стану власної безпорадності до активного життя.

Тренер – Пасічнюк Ольга Петрівна – директорка Центру педагогічних та психологічних досліджень Київського національного торговельно-економічного університету; психологиня/екзистенційна психотерапевтка; авторка та ведуча 7 соціально-психологічних тренінгів; авторка та ведуча телепередачі «Психологія дня» на каналі «Зоряний»; співзасновниця: Міжнародного фестивалю психології «Мудрість поколінь»; студентського психологічного клубу «SAPGEN», факультативу «PSYchea». Досвід практичної діяльності – 15 років. (м. Київ)
https://nules.webex.com/nules-ru/j.php?MTID=m5f71d48f25b91a830c69df85ce202f78

12:15 – 13:15 Майстер-клас «Подорож у пошуках власних ресурсів» В цей непростий час, що доводиться нам переживати, ми часто відчуваємо страх, тривогу, безсилля в ситуації, що склалася. Переживаємо стрес. Проте наявність внутрішніх та зовнішніх ресурсів можуть посилювати спроможність людини адаптуватися та долати негаразди, що виникають в результаті стресогенних подій. На майстер-класі ми спробуємо дослідити на що я можу спиратися, що може надавати мені сили впоратися з різними стресорами, що мене оточують. Для участі у майстер-класі слід мати при собі папір А4, олівці.

Тренер – Нікітенко Ганна Олегівна – кандидат психологічних наук, практикуючий психолог; гештальтерапевт; психолог проєкту корпоративного наставництва; психолог проєкту – програма соціалізації та психологічної адаптації вихованців інтернатів «Крок за кроком»; авторка та ведуча соціальнопсихологічніх тренінгів, терапевтичних груп, психологічних ігор, комунікативного клубу для підлітків «FreeOfGadget». Досвід практичної діяльності – 11 років. (м. Херсон)
https://nules.webex.com/nules-ru/j.php?MTID=m5f71d48f25b91a830c69df85ce202f78

14:00 – 15:00 Майстер-клас «Мій оптимум «Те, що залишається позаду і те, що чекає нас попереду – суттєві дрібниці в порівнянні з тим, що приховано в середині нас».
Олівер Холмс На майстер-класі ви зможете ознайомитись із поняттям власного оптимуму, зорієнтуватись у техніці життєвих виборів та мінімізацій прокрастинаційних станів особистості, отримати чек-лист для професійного використання даних психотехнік.

Тренер – Лівандовська Інна Антонівна – психолог вищої категорії, викладач кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла
Тичини Коло інтересів: організація та методика соціально-психологічного тренінгу, основи психотренінгу. Досвід практичної діяльності – 18 років. (м. Умань)
https://nules.webex.com/nules-ru/j.php?MTID=m5f71d48f25b91a830c69df85ce202f78

16:30 – 18:00 Майстер-клас «Індивідуальна Транссистемна Психологія: теоретичні аспекти і практичне застосування» ІТП є поєднанням різноманітних моделей мислення і концепцій різних шкіл, «ящиком з інструментами» для практичної роботи з пацієнтом, його індивідуальною констеляцією та тою ж мірою індивідуальною проблематикою. Цей «ящик з інструментами» складається з приблизно двох десятків різних моделей мислення, частина яких знаходить успішне застосування на практиці вже десятиліттями.

Тренер – Ханс-Вольфф Граф, німецький педагог, практичний психолог із 47-річним досвідом роботи, засновник школи ІТП (м.Мюнхен) Асистент-перекладач: Анастасія Сидоренко, віце-президент ГО «АнтропосУкраїна – для дітей цього світу» Zoom-Meeting beitreten

https://lmumunich.zoom.us/j/7695619176?pwd=cUpiUDZlRUIwS2FRUkJtWU5IRTRQQT09

ідентиіфкатор конференції 769 561 9176

код доступу 497378

За результатами роботи Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Психологія: сучасні методики та інновації у досвіді діяльності практичного застосування» буде виданий електронний збірник матеріалів, що буде розміщений на web-сторінці за адресою: https://fspo.udpu.edu.ua/kafedra-psykholohii через 14 днів після дати проведення конференції

Програма Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції Психологія сучасні методики та інновації у досвіді діяльності практичного застосування